De lente begint met pannenkoeken
Afgelopen vrijdag 20 maart stond in groep 2B van Resonans-school De Keerkring vso alles in het teken van de lente en Nationale Pannenkoekendag. Het was namelijk officieel de eerste dag van de lente. De zon scheen volop en ze hebben heerlijk gesmuld!
De lente begon namelijk officieel op 20 maart 2026 om 04.06 Nederlandse tijd. Dit heet ook wel het lentepunt. De dag waarop de astronomische lente begint. De zon staat dan precies boven de evenaar, waardoor dag en nacht vrijwel even lang zijn.
Pannenkoekendag
Wat hoort er eigenlijk allemaal bij dit seizoen? De zon, bloemen en lekker buiten spelen en pannenkoeken natuurlijk! Op vrijdag was het namelijk ook Nationale Pannenkoekendag. Dankzij de inzet van de keuken konden de leerlingen van De Keerkring genieten van versgebakken pannenkoeken. Er was genoeg keus uit lekkere toppings, zoals stroop, jam en poedersuiker. Ook was gedacht aan een gezonde twist, met groenten als aanvulling. Het is nou eenmaal een gezonde school.
Trakteren
Niet alleen de leerlingen zijn verwend. In het kader van omzien naar elkaar zijn ook de bewoners van het naastgelegen verzorgingshuis getrakteerd op pannenkoeken. Dat hoort bij zo’n dag. We wensen iedereen een fijne week en een prachtige lente toe!